Co spolu spácháme?

Mind-up na míru

 
Rozvibruju bránice publika na vaší konferenci nebo firemním setkání komediální přednáškou, o které se bude ještě dlouho mluvit. Buď ze svého repertoáru, nebo na téma, které si jen řeknete.

Mind-up je chytrý stand-up, který má něco na srdci a pomáhá popasovat se se životem. Ideální jako tečka na závěr, když chcete zmást lidi, aby si mysleli, že se bavili celou dobu.

 

7 důvodů proč nikdy nenajdete lásku na Metakonferenci Jak budovat partnerský vztah?

 

Vaše práce je vymyšlená, aby vás zabavila, než umřete na EVOLVE! Summitu

 

Stand-up comedy

 
Chcete, aby lidé na vašem firemním večírku, narozeninové oslavě, festivale, plese, dožínkách nebo třeba pohřbu vypouštěli nahlas vzduch z plic? Můžete je lechtat (ale to bude fakt divný), nebo jim schrastit stand-up! Sólo Charváta nebo trio Stand-up Factory. 10 minut i celý večer.

 

Ukázka ze stand-upu O smyslu života

 

Slam poetry

 
Je vaše publikum hluboké a náročné? Nebo si tak aspoň rádo připadá? Oblažím ho poezií. Jsem dvojnásobný mistr České republiky ve slam poetry.

 

 

Existenciální večer

 
Interaktivní celovečerní pásmo kombinující stand-up comedy, slam poetry, improvizaci a následnou besedu s návštěvníky. Večer, kdy se dotkneme vědomí, existence a reality. Ideální do kaváren, divadel a seberozvojových center.

Jiří Charvát v nebi. Širokoúhle

Anotace:

Už tě unavuje předstírat, že máš osobnost? Bojíš se, že se přijde na to, že nevíš, co děláš? Jsi neustále se proměňující náladový prázdný zvrhlý proud vědomí, co zvenku vypadá jako člověk?

Nejsi sám.

Přijď prožít večer, který tě trpce rozesměje a hluboce uklidní.

 
Čeká tě hodina mind-up comedy a veršů, které ti rozechvějí bránici i něco pod ní.

Po pauze se zapojíš do improvizačních her a zjistíš, že když se přestaneš blokovat, jsi potenciál, který se jen tak bezpracně děje, a nápady jsou dárky, které na tebe prší.

Dostaveníčko zakončíme máváním ze skafandrů. Podělíme se o svoje zákonitě pokřivené pohledy na to, co je to realita, a přiznáme si, že nikdo nevíme, kdo jsme, kde jsme a co se děje.

 

Moderování

 
Sháníte moderátora na akci, který bude mít na akci divné řeči, zvídavé dotazy, bude mírně nevyzpytatelný a promění ji v jeden velký stand-up? Tak to jste odvážní.

Stand-up na Culture Rocks

Reference:

„Jirka slavnostní vyhlášení soutěže WebTop100 naprosto ovládl svým jedinečným vtipem a velice profesionální přípravou. Všichni si z akce díky Jirkovi odnesli nezapomenutelný zážitek. Formát nudného vyhlášení byl hned po úvodní řeči ten tam, a přesto se celý večer nesl ve slavnostním duchu.“

Kamila Říhová, Event manager v Internet Info

 

Něco jiného

 
Nevybrali jste si? Co máte za lubem proboha? Napište mi. To bude nějaká bejkovina.

Bazének v obchoďáku

Tak co spolu vyvedem?

Jsem jedno ucho na jirka@iwrite.cz nebo na Facebooku.